DZIŚ JEST: ŚRODA, 25.04. 2018
PRZYŁĄCZ SIĘ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sonda

Czy na terenie Gminy Przemęt powinna powstać farma elektorwni wiatrowych?
 
Która droga zasługuje waszym zdaniem na miano najgorszej?
 

Witamy w przenet.pl

Witajcie w serwisie przenet.pl :)

Skąd się wzięła nazwa przenet.pl?

Jak wielu z Was sądzi nazwa pochodzi od miejscowości Przemęt, a portal jest ściśle powiązany z Gminą Przemęt pisząc tylko o tym co się dzieje w gminie. Tak nie jest, portal jest niezależnym medium a jego nazwa to zlepek przedrostka prze, tak jak w wyrazach przemiły, przeciekawy i końcówki net od Internetu, czyli miejsca w którym jesteśmy dostępni.

przenet.pl powstał dla Was - byście mogli cieszyć się profesjonalnym i nowoczesnym portalem regionalnym. W przenet.pl znajdziecie pełną gamę informacji z regionu (nie tylko Gmina Przemęt) , tutaj szybko znajdziesz numer telefonu do szkoły, lekarza, weterynarza, firmy, itp.

Możesz tutaj zamieścić dowolne ogłoszenie całkowicie za darmo i bez żadnych ukrytych opłat czy prowizji.

Możecie informować o ciekawych imprezach i wydarzeniach, nadsyłać zdjęcia a nawet filmy - a więc mieć bezpośredni wpływ na to co zobaczą i przeczytają odwiedzający przenet.pl!

Jeśli więc wiecie o czymś ciekawym, co dzieje się w Waszej okolicy i chcielibyście o tym poinformować innych internautów - tutaj jest na to miejsce. Chcemy by każda miejscowość miała swoich przedstawicieli, informujących o wydarzeniach i problemach mieszkańców szerszemu gronu odbiorców.

Chcemy by ważna częścią serwisu były wasze komentarze - piszcie więc co Wam ślina na język przyniesie. Pragniemy stać się największą platformą informacyjną oraz być „polem do popisu” dla wszystkich tych, którym sprawy regionu leżą na sercu.

Naszą siłą ma być mikro-lokalność, więc śmiało informujcie o dziurach na waszej drodze, o zalanych piwnicach, poprzekręcanych znakach drogowych - słowem o wszystkim co Wam utrudnia codzienne życie.


Piszcie na adres e-mial: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


 

Kino Leszno

Reklama
Reklama
Reklama