DZIŚ JEST: SOBOTA, 19.01. 2019
PRZYŁĄCZ SIĘ
Reklama
Reklama
Reklama

Sonda

Czy na terenie Gminy Przemęt powinna powstać farma elektorwni wiatrowych?
 
Która droga zasługuje waszym zdaniem na miano najgorszej?
 

Mapa nielegalnych wysypisk śmieci

Mimo licznych akcji zbieranie staroci, między innymi zużytych mebli, ubrań, sprzętu RTV AGD, ludzie wciąż wywożą śmieci do lasów, do przydrożnych rowów, porzucają je właściwie wszędzie w odludnych rzadko uczęszczanych miejscach. Gmina Przemęt prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy tego bałaganu w lesie między Nową Wsią, a Mochami.

Osoby, które pomogą ustalić kto jest „śmieciarzem” gmina gwarantujemy anonimowość. Przewidziana jest również nagroda, która jak mamy nadzieję będzie miłym dodatkiem do satysfakcji na rzecz działania dla dobra naszej gminy.

Wszelkie cenne informacje można przekazać osobiście Pani Wójt lub pracownikom Urzędu Gminy Przemęt (pokój nr 12) albo telefonicznie pod numerem telefonu 65 549 60 71 wew. 47.
foto: Gmina Przemę  

Komentarze  

 
0 # Dr.Wiktor Wektor 2013-11-03 16:15
ho hoo! Sądząc po ilości i różnorodności śmiecie to więcej osób jest za to odpowiedzialnyc h. Jest niebieska skrzynka od pieczarek, styropian po ocieplaniu chaty, opony których już się nie dało opylić a są podpisane więc jakiś handlarz, są worki o wełnie mineralnej, resztki pianki po montażu najprawdopodobn iej okien. Obstawiam, że to odpady po jakimś remoncie, a do tego dorzuciło się kilka osób robiących "porządki" u siebie. Ale takich miejsc jest mnóstwo, tylko tak jak na tej mapce, nie przy głównych trasach, trzeba wsiąść na rower i się przejechać, bo z samochodu szybko jadącego to często nawet nie widać że w głębokim rowie leżą śmieci.
Odpowiedz
 
 
0 # fabi 2013-11-03 19:51
jakto mowila Bozena Dykiel "podlosc ludzka niezna granic"
Odpowiedz
 

Dodaj komentarz

 • Komentarze naruszające w oczywisty sposób dobry obyczaj będą usuwane.
 • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu, przenet.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
 • Kod antyspamowy
  Odśwież

  Kino Leszno

  Reklama
  Reklama

  Znajdź na stronie

  Kursy walut
  Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
  NBP 2019-01-18
  USD 3,7694 +0,21%
  EUR 4,2964 +0,21%
  CHF 3,7917 -0,01%
  GBP 4,8773 +0,63%
  Wspierane przez Money.pl
  Pogoda
  Money.pl - Kliknij po więcej
  19 stycznia 2019
  Źródło: MeteoGroup