DZIŚ JEST: ŚRODA, 18.01. 2017
PRZYŁĄCZ SIĘ
Reklama
Reklama

Sonda

Czy na terenie Gminy Przemęt powinna powstać farma elektorwni wiatrowych?
 
Która droga zasługuje waszym zdaniem na miano najgorszej?
 

Warunki na drogach sprzyjają,... stłuczkom

Od paru dni na drogach gminnych i powiatowych zalega ubity śnieg, właściwie to już bardziej lód, a i czarny asfalt o tej porze roku może być zdradliwi bo po prostu oblodzony. Nieco lepiej jest na drodze wojewódzkiej 305, ale jest stan pozostawia wiele do życzenia. Skutek dla wielu kierowców jest odczuwalny niemal natychmiast a niekiedy bolesny nie tylko dla portfela.


Więcej…

 

Ukradł latem, odpowie zimą

Funkcjonariusze Posterunku Policji z Przemętu ustalili w ubiegłym tygodniu sprawcę kradzieży głośnika bezprzewodowego, do której doszło w sierpniu ubiegłego roku w Wieleniu.


Więcej…

 

Zwłoki w stawie

W miniony czwartek tj. 5 stycznia 2017 w miejscowości Piotrowo Wielkim gm. Wielichowo przed godz. 15.00, wyłowiono ze stawu zwłoki mężczyzny.


Więcej…

 

Najpierw razem imprezowali, później okradli

Trzech młodych mężczyzn odpowie przed sądem za kradzież sporej sumy pieniędzy. Młodzi mężczyźni najpierw skorzystali z gościnności kolegi, a następnie zabrali mu 4,5 tys. zł.


Więcej…

 

"Piątka" w kolekturze LOTTO w Przemęcie

W środowym losowaniu Mini Lotto padły dwie główne wygrane. Jedno ze szczęśliwych miejsc okazały się Głuchołazy, drugie to kolektura LOTTO w Przemęcie przy ulicy Powstańców Wielkopolskich. Z resztą jest to jedyna kolektura w tej miejscowości.


Więcej…

 

70 - lecie Zespołu Pieśni i Tańca.

W minioną sobotę, 12 listopada, na Sali wiejskiej w Krzepielowie odbył się uroczysty jubileusz 70-lecia pracy Zespołu Pieśni i Tańca im. Michała Krechowca w Krzepielowie.


Więcej…

 

Rutynowa kontrola z białym proszkiem w tle

Rutynowa kontrola drogowa jaką na początku listopada w Kaszczorze podjęli funkcjonariusze z posterunku policji w Przemęcie wobec kierowcy VW Golfa zakończyła się dla niego zatrzymaniem w policyjnym areszcie.


Więcej…

 

Tymczasowy areszt za znęcanie się nad rodziną

Awantura domowa wywołana przez 50-letniego mieszkańca gminy Przemęt, który znajdując się pod wpływem alkoholu groził pozbawieniem życia bratu zakończyła się zatrzymaniem agresora w policyjnym areszcie.


Więcej…

 

IV Jesienny Piknik Rodzinny „Dyniowy zawrót głowy”

16 października 2016r. na terenie Domu Kultury w Sławie po raz czwarty została zorganizowana impreza z dynią w roli głównej. Atrakcji nie brakowało.


Więcej…

 

Wirtualny ciągnik, realna strata

Mieszkaniec gminy Przemęt chcący kupić ciągnik rolniczy i ładowacz padł ofiarą internetowego oszusta. Przestępca, którego szuka policja naraził go na niemal 60.000 złotych strat.


Więcej…

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Znajdź na stronie

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2017-01-17
USD 4,0989 -0,88%
EUR 4,3771 -0,05%
CHF 4,0843 +0,01%
GBP 4,9879 -0,01%
Wspierane przez Money.pl
Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
18 stycznia 2017
Źródło: MeteoGroup