DZIŚ JEST: ŚRODA, 1.04. 2015
PRZYŁĄCZ SIĘ

Reklama
Reklama

Sonda

Czy na terenie Gminy Przemęt powinna powstać farma elektorwni wiatrowych?
 
Czy coroczny Festyn Nad Jeziorem Przemęckim powinien wrócić do Wielenia?
 
Zrezygnował/zrezygnowała byś z dojazdu do pracy własnym samochodem gdyby transport publiczny PKP PKS był lepiej zorganizowany?
 
Która droga zasługuje waszym zdanie na miano najgorszej?
 

Budują kino w Przemęcie

Trwająca od stycznia przebudowa sali Gminnego Ośrodka Kultury w Przemęcie to nie jakiś tam zwykły remont i odświeżenie z przeróbkami i dorabianie biur. Sala ma pełnić funkcję kina.


Więcej…

 

Słodkie widowisko - XIV Konkurs i Wystawa Wypieków Wielkanocnych

Rokrocznie na tydzień przed Wielkanocą w gminie Sława odbywa się Konkurs i Wystawa Wypieków Wielkanocnych, który tym razem odbył się w sali wiejskiej w Lipinkach.


Więcej…

 

Urząd Gminy Przemęt w środy klientów nie obsługuje

Od 1 kwietnia 2015 roku w Urzędzie Gminy Przemęt nastąpią zmiany organizacyjne dotyczące funkcjonowania Urzędu – ŚRODA DNIEM WOLNYM OD OBSŁUGI KLIENTA. Czyli prawie nic w środę nic nie załatwisz.


Więcej…

 

Drzewa poszły z dymem

Jeszcze w minioną sobotę w Osłoninie były dwa ogromne stosy gałęzi pozostałe po wycince drzew w Wieleniu, teraz został po nich tylko popiół, wypalona trawa, potłuczone butelki, niedopalone gałęzie i bałagan.


Więcej…

 

Dziewczyny z Przemętu znów najlepsze

3 marca 2015 r. w Zespole Szkół im. Powstańców Wielkopolskich w Przemęcie odbyły się mistrzostwa powiatu wolsztyńskiego w aerobiku grupowym. W zawodach udział wzięły 3 zespoły z gimnazjów i 1 zespół reprezentujący szkoły podstawowe.


Więcej…

 

Przystanek kolejowy w Boszkowie ogrodzony

Stacja w Boszkowie która w ubiegłym orku zmieniła właściciela na skutek poszukiwania przez PKP pieniędzy, została sprzedana i już jest ogrodzona.


Więcej…

 

Spotkanie uczniów Gimnazjum Zespołu Szkół w Buczu z panem Jackiem Kubiakiem

W dniu 4 marca 2015 roku w Zespole Szkół w Buczu odbyło się spotkanie uczniów klas III i wolontariuszy gimnazjum z panem Jackiem Kubiakiem z Poznania, dziennikarzem a zarazem reżyserem filmów dokumentalnych.


Więcej…

 

Pijany kierowca staranował płot

W minioną sobotę 14 marca w Kaszczorze kierowca Opla Astry na podwójnym gazie staranował płot jednej z posesji.


Więcej…

 

Gmina Przemęt inwestuje w "Boszkowie"

Może nie wszyscy wiedzą ale, tzw. Boszkowo Zatoka to wcale nie Boszkowo, a już na pewno nie leży w Gminie Włoszakowice tak jak Boszkowo i Boszkowo-Letnisko lecz w Gminie Przemęt, z resztą jak cały teren po tej stronie jeziora. Ta cześć która nie została wyprzedana co do metra i zagrodzona płotami prywatnych posiadłości.


Więcej…

 

Panika po wycince drzew

W Wieleniu trwają prace związane z rewitalizacją promenady. Wymieniana jest np. kostka brukowa która jak tłumaczy zastępca wójta Gminy Przemęt została mocno uszkodzona, głównie przez korzenie akacji, które tam rosły. Tak, rosły, bo już nie rosną gdyż zostały wycięte. Część mieszkańców jest oburzona.


Więcej…

 

FanGrow

Znajdź na stronie

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2015-04-01
USD 3,7890 -0,62%
EUR 4,0665 -0,55%
CHF 3,8929 -0,46%
GBP 5,5928 -0,65%
Wspierane przez Money.pl
Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
1 kwietnia 2015
Źródło: MeteoGroup