DZIŚ JEST: PONIEDZIAŁEK, 31.08. 2015
PRZYŁĄCZ SIĘ
Reklama
Reklama

Sonda

Czy na terenie Gminy Przemęt powinna powstać farma elektorwni wiatrowych?
 
Czy coroczny Festyn Nad Jeziorem Przemęckim powinien wrócić do Wielenia?
 
Zrezygnował/zrezygnowała byś z dojazdu do pracy własnym samochodem gdyby transport publiczny PKP PKS był lepiej zorganizowany?
 
Która droga zasługuje waszym zdanie na miano najgorszej?
 

Złapani na gorącym uczynku

Policjant z Leszna który spędzał swój czas wolny w Boszkowie zapobiegł okradzeniu przyczepy kempingowej do której włamały się trzy osoby.


Więcej…

 

Wieża widokowa w Siekowie zamknięta

Nawałnice z połowy lipca które łamały gałęzie i przewracały drzewa wyrywając je niekiedy z korzeniami, nie oszczędziły wieży widokowej w Siekowie.


Więcej…

 

Tragedia w Perkowie

Wczoraj w Perkowie doszło do tragicznego zdarzenia w wyniku czego śmierć poniósł 10-letni chłopiec oraz jego 71-letni dziadek, których ciała zostały znalezione w przyczepie kempingowej. Prawdopodobną przyczyną śmierci było zatrucie gazem.


Więcej…

 

Zderzenie z końmi

W minioną niedzielę dnia 26.07.2015 roku, tuż po godzinie 12:00 w Osłoninie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem zaprzęgu konnego oraz samochodu.


Więcej…

 

Sprawcy włamania na łódź zatrzymani

Na początku czerwca tego roku, policjanci z Posterunku Policji w Przemęcie zostali powiadomieni o tym, iż nieznany sprawca włamał się do łodzi kabinowej, która znajdowała się na jeziorze Radomierskim skąd skradziono nawigację, aparatu fotograficznego, telefonu komórkowego a także alkoholu i kotwicę.


Więcej…

 

Otarcie i zderzenie z drzewem

W minioną niedzielę około godziny 20:00 na drodze między Buczem a Sączkowem doszło do niegroźnego zdarzenia.


Więcej…

 

Bezkrólewie w gminie Wijewo - Wójt zawieszony

O zawieszenie w obowiązkach wójta gminy Wijewo wystąpiła Leszczyńska Prokuratora która postawiła mu aż 18 zarzutów, w większości są to zarzuty związane z niedopełnieniem obowiązków przy jesiennych wyborach samorządowych.


Więcej…

 

Drzewo zgniotło Matiza

29-letnia mieszkanka powiatu nowosolskiego zginęła na miejscu podczas wczorajszej nawałnicy w Sławie na ulicy Odrodzonego Wojska Polskiego.


Więcej…

 

Kto ma najwięcej?

Z raportu za rok 2014 "Bogactwo samorządów - Ranking dochodów JST 2014" wynika, że Gmina Przemęt, a w zasadzie jej mieszkańcy są liderami jeśli chodzi o wysokość dochodu na głowę. Wygrywając nawet z gminami miejskow-wiejskimi takimi jak np. Wolsztyn.


Więcej…

 

Kościół Ewangelicki w Kaszczorze otwarty dla turystów

W czasie wakacji otwarty dla zwiedzających jest budynek dawnego kościoła ewangelickiego w Kaszczorze. Jest to pomysł tamtejszej Rady Sołeckiej.


Więcej…

 

Kino Leszno

Znajdź na stronie

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2015-08-28
USD 3,7493 +0,11%
EUR 4,2325 +0,17%
CHF 3,8988 -0,69%
GBP 5,7703 -0,52%
Wspierane przez Money.pl
Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
31 sierpnia 2015
Źródło: MeteoGroup