DZIŚ JEST: ŚRODA, 23.07. 2014
PRZYŁĄCZ SIĘ
Reklama

Sonda

Czy na terenie Gminy Przemęt powinna powstać farma elektorwni wiatrowych?
 
Czy na terenie Gminy Włoszakowice powinna powstać farma elektorwni wiatrowych?
 
Zrezygnował/zrezygnowała byś z dojazdu do pracy własnym samochodem gdyby transport publiczny PKP PKS był lepiej zorganizowany?
 
Która droga zasługuje waszym zdanie na miano najgorszej?
 

Groził żonie i synowi. Trafił do aresztu

Awantura wywołana w miniony czwartek przez 41.letniego mieszkańca Barchlina, który groził pobiciem żonie i synowi zakończyła się zatrzymaniem agresora w areszcie. Mężczyznę obowiązywał zakaz zbliżania się do domowników, którego nie respektował terroryzując swych najbliższych.


Więcej…

 

Zwłoki leżały w zbożu

W Wilkowie Polskim rolnik podczas prowadzonych przez siebie prac polowych znalazł na polu ciało człowieka w całkowitym rozkładzie. Policja już zdołała ustalić tożsamość nieszczęśnika.


Więcej…

 

Policja odnalazła poszukiwaną 24-latkę

Dzisiaj, wschowska policja zakończyła intensywne poszukiwania młodej mieszkanki gminy Sława, która 11 lipca wyszła z domu i nie poinformowała najbliższych o swoich planach. W wyniku działań policji ustalono miejsce pobytu 24-latki, która świadomie zerwała kontakt z rodziną.


 

Zaginęła 24-latka

Wschowscy policjanci poszukują 24-letniej Barbary Grób z miejscowości Gola w gminie Sława. Młoda kobieta wyszła z domu 11 lipca przed godziną 12.00 nie informując najbliższych o swoich planach. 24-latka do dnia dzisiejszego nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Osoby, które posiadają informacje na temat zaginionej proszone są o kontakt ze wschowską Policją.


Więcej…

 

Zaorane Perkowo

Jeszcze nawet trzy miesiące mogą potrwają utrudnienia z przejazdem przez miejscowość Perkowo które jest totalnie rozkopane. Termin jaki przewidziany jest na zakończenie prac to 15 październik 2014, jeśli oczywiście wszystko pójdzie zgodnie z planem i bez opóźnień, a tu przecież nigdy nie wiadomo na co trafi się w ziemi.


Więcej…

 

Napromieniowane Włoszakowice

Jakieś anomalie elektromagnetyczne nękają klientów Włoszakowickiej Biedronki. W miejscu tym posłuszeństwa czerstwo odmawia samochodowa elektronika, która zaczyna wariować. Tyczy się to głownie nowoczesnych samochodów nafaszerowanych coraz to nowymi elektronicznymi gadżetami. Auta trzeba przepychać w inne miejsce, zdarza się że konieczne jest wezwanie lawety bo samochody nie chcą odpalać.


Więcej…

 

Stop agresji drogowej - nakabluj na pirata drogowego

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu uruchomiona została specjalna skrzynka kontaktowa poczty elektronicznej. Można na nią przesyłać nagrane filmy obrazujące nieprawidłowe zachowania kierowców.


Więcej…

 

Wybory Miss Sławskiej Plaży


 

Nadmiar oznaczeń lub ich brak

"W minionym tygodniu zamontowane zostały nowe, zaktualizowane drogowskazy prowadzące na wieżę widokową w Siekowie. Jak informuje Maciej Ratajczak z Gminnego Ośrodka Kultury w Przemęcie drogowskazy prowadzą na wieżę od Przemętu oraz od Sączkowa. Teraz już chyba każdy trafi do tej atrakcji turystycznej." Taki komunikat można przeczytać na stronie internetowej Gminy Przemęt


Więcej…

 

Boszkowo 2020 to chyba zła nazwa

Światło dzienne kolejny raz ujrzała gazeta o nazwie "Boszkowo 2020", tylko, że zawartość tego pisma ma mało wspólnego z Boszkowem. W ubiegłorocznym wydaniu na 32 stronach aż 12 było przeznaczone na reklamy, z pozostałych 20 jedynie na 4 stronach faktycznie było coś o Boszkowie. Na stronie tytułowej czytamy też „Gdzie zakwitają różowe konwalie” A gdzie zakwitają? Na Wyspie Konwaliowej która z całą pewnością nie jest w Boszkowie.


Więcej…

 

Połamany las

Gwałtowne burze i ulewy które od początku tygodnia nawiedzały nie tylko region, ale też znaczne obszary polski prawdziwe spustoszenie siał w lasach. Efekty wtorkowej wichury który można było zobaczyć na terenach zamieszkałych to tylko przygrywka do tego jak wyglądają po tej nawałnicy lasy.


Więcej…

 

Pożar stodoły w Solcu Nowym

Aż siedem jednostek straży pożarnej gasiło pożar, który wybuchł minionej nocy tuż przed północą w Solcu Nowym. Stodoła która była wypełniona balotami siana stanęła w ogniu.


Więcej…

 

Silny wiatr łamał i wyrywał z korzeniami drzewa

Silny wiatr łamał gałęzie przewracał drzewa i pozbawiał ludzi prądu. Tak wyglądał wczorajszy dzień, nie cały, tylko kilkanaście minut ulewy i silnego wiatru. Synoptycy na dziś zapowiadają równie gwałtowne burze, możliwe że z gradem.


Więcej…

 

Ledwo zaczęły się wakacje, a w Boszkowie jak co roku mordobicie

Policjanci z Leszna zatrzymali sprawcę uszkodzenia ciała 36 letniego mieszkańca Leszna. Do zdarzenia doszło nie gdzie indziej jak w Boszkowie. Pokrzywdzony został uderzony w twarz i doznał poważnych obrażeń głowy. Sprawcą tego przestępstwa jest 19 letni mieszkaniec Wrocławia.


Więcej…

 

Reklama

Znajdź na stronie

Kursy walut
Money.pl - wiadomości, notowania, giełda, kursy walut
NBP 2014-07-22
USD 3,0748 +0,16%
EUR 4,1464 -0,14%
CHF 3,4121 -0,15%
GBP 5,2466 +0,10%
Wspierane przez Money.pl
Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
23 lipca 2014
Źródło: MeteoGroup