DZIŚ JEST: PONIEDZIAŁEK, 26.09. 2016
PRZYŁĄCZ SIĘ
Reklama
Reklama

Sonda

Czy na terenie Gminy Przemęt powinna powstać farma elektorwni wiatrowych?
 
Która droga zasługuje waszym zdaniem na miano najgorszej?
 

Śmiertelnie potrącony rowerzysta

Wydawać by się mogło, że leśne drogi gdzie ruch samochodowy praktycznie nie istnieje są stosunkowo bezpieczne dla rowerzystów. Życie jednak pokazało że tak wcale nie jest.


Więcej…

 

Zgubiła się w Wieleniu

Poniedziałek okazał się być dla policjantów dniem, który upłynął pod znakiem poszukiwań zaginionej 80-letniej kobiety


Więcej…

 

Pijany i bez uprawnień

Kolizją z radiowozem zakończyła się podjęta w minioną sobotę próba zatrzymania do kontroli drogowej kierującego Oplem Vectra mężczyzny. Kierowca, jak się okazało był pod wpływem alkoholu, a także nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.


Więcej…

 

W Kaszczorze wyrwali bankomat ze ściany

Chcieli ukraść pieniądze z bankomatu, więc wysadzili ścianę w którym był osadzona. Wielkopolska policja poszukuje złodziei, którzy w nocy okradli punkt kasowy banku w Kaszczorze.


Więcej…

 

Pożar węgla we Włoszakowicach

Około 50 ton węgla spłonęło dziś nad ranem we Włoszakowicach. Straty szacowane są na 25 tys. złotych.


Więcej…

 

Lato Bez Granic - Sława 2016

Miniony weekend upłynął pod znakiem wielkiej rozrywki i udanej zabawy. Tradycyjne święto naszego miasta jak zwykle przyciągnęło rzeszę mieszkańców i turystów. Historia Dni Sławy sięga 1991 roku, kiedy to po raz pierwszy zorganizowano cykl imprez masowych pod nazwą Jarmark Sławski.


Więcej…

 

Niecodzienna interwencja

Z pozoru groteskowa sytuacja, w przeciągu kilkunastu minut zmieniła się w zdarzenie, którego skutki mogły doprowadzić do poważnych następstw. Zdarzenie o którym mowa dotyczyło kobiety, która wpadła do rowu melioracyjnego przy ul. Klasztornej w Przemęcie i nie mogła własnymi siłami wydostać się z opresji. Z pomocą w porę przyszli policjanci miejscowego Posterunku.


Więcej…

 

"Pożyczył" auto i zakończył podróż w polu

Zgłoszenie kradzieży pojazdu, w nocy z 30 czerwca na 1 lipca w Starkowie oraz informacja o zdarzeniu drogowym, do którego doszło niedługo po tym w Boszkowie okazały się mieć wspólny mianownik. Policjanci z Wolsztyna i Leszna łącząc swoje siły doprowadzili do ustalenia, że oba zgłoszenia dotyczą 19-letniego mieszkańca województwa dolnośląskiego.


Więcej…

 

Pobili kontrolera biletów

Leszczyńscy policjanci ogłosili pięciu osobom zarzut pobicia kontrolerów biletów w szynobusie. Podróżni, nie posiadający biletów przejazdu zareagowali agresją podczas kontroli. Podejrzani to 17-letnia dziewczyna i czterej mężczyźni w wieku 18 i 19 lat, mieszkańcy Wrocławia.


Więcej…

 

Wybory Miss Sławskiej Plaży 2016

Miniona niedziela 10 lipca w Sławie upłynęła pod znakiem kobiecych wdzięków. Na scenie przy plaży Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku odbyły się XI Wybory Miss Sławskiej Plaży. O tytuł najpiękniejszej starało się dziesięć kandydatek. Ostatecznie tytuł ten zdobyła Laura Wycichowska z Ciosańca, która zaskarbiła sobie również sympatię publiczności zdobywając dodatkowo tytuł Miss Publiczności.


Więcej…

 

Reklama
Reklama
Reklama

Znajdź na stronie

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2016-09-23
USD 3,8328 +0,52%
EUR 4,2939 +0,19%
CHF 3,9495 +0,42%
GBP 4,9842 -0,11%
Wspierane przez Money.pl
Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
26 września 2016
Źródło: MeteoGroup