DZIŚ JEST: PONIEDZIAŁEK, 2.03. 2015
PRZYŁĄCZ SIĘ

Reklama

Sonda

Czy na terenie Gminy Przemęt powinna powstać farma elektorwni wiatrowych?
 
Czy coroczny Festyn Nad Jeziorem Przemęckim powinien wrócić do Wielenia?
 
Zrezygnował/zrezygnowała byś z dojazdu do pracy własnym samochodem gdyby transport publiczny PKP PKS był lepiej zorganizowany?
 
Która droga zasługuje waszym zdanie na miano najgorszej?
 

Sprawcy włamania na plebanię w Przemęcie zatrzymani

O tym jak ważna w policyjnym rzemiośle jest dociekliwość i dobra współpraca przekonali się policjanci z Posterunku Policji w Przemęcie. Mundurowi, którzy latem ubiegłego roku prowadzili sprawę włamania do plebanii w Przemęcie, doprowadzili do potwierdzenia udziału w nim dwóch mieszkańców Lubina.


Więcej…

 

Dachował w polu 150 metrów od drogi

Do poważnego zdarzenia drogowego doszło w nocy z czwartku na piątek pomiędzy Wschową, a Osową Sienią. 28 - letni mieszkaniec Wschowy swoim BMW dachował w przydrożnym polu. Półprzytomny został przewieziony do szpitala w Lesznie. Policjanci ustalają okoliczności w jakich doszło do zdarzenia.


Więcej…

 

Latający cyrk Włoszakowicki

W gminie Przemęt miedzy radnymi panuje podejrzana jednomyślność, natomiast w Gminie Włoszakowice przedstawiciele społeczeństwa które ich wybrało do rady gminy straszy się sądami bo ktoś ma inne zdanie na jakiś temat. Demokracja pełną gębą. Jeden przeciwko wszystkim, wszyscy na jednego.


Więcej…

 

Policja prosi o kontakt świadków wypadku

Komenda Powiatowa Policji Wolsztynie w związku z prowadzonym postępowaniem dotyczącym zdarzenia drogowego, do którego doszło 17.02.2015r. ok godz. 12:00-12:30 pomiędzy Sączkowem i Przemętem prosi o kontakt osoby, które były jego świadkami.


Więcej…

 

Pożar kotłowni w Osłoninie

W miniony poniedziałek 16.02.2015 w miejscowości Osłoninie w Gminie Przemęt wybuchł pożar.


Więcej…

 

Wypadek w Przemęcie

Dzisiaj w południe na odcinku drogi z Przemętu do Sączkowa miał miejscy tragiczny w skutkach wypadek.


Więcej…

 

Festynu nad Jeziorem Przemęckim nie będzie?

Pod koniec stycznia Gminny Ośrodek Kultury w Przemęcie na swoim profilu Facebook'owym opublikował kalendarium wydarzeń na rok 2015. Prócz kultowych już rajdów rowerowych i rajdów konnych. Stosunkowo nowych rajdów nordic walking pojawiło się kilka nowych pozycji. Zabrakło jednak tej największej.


Więcej…

 

Wieleń SPRZEDAM!

Wpisując w wyszukiwarce hasło „nieruchomości wieleń zaobrzański” można się bardzo zdziwić, jak wiele obiektów w tej miejscowości turystycznej wystawiono na sprzedaż. Nie tylko domów i domków letniskowych, ale też całe ośrodki.


Więcej…

 

Nie wierzyła, że odzyska rower

W ubiegły poniedziałek mundurowi z Posterunku Policji w Przemęcie przedstawili zarzut kradzieży mieszkance Wijewa, która dwa tygodnie wcześniej w Mochach dokonała kradzieży roweru.


Więcej…

 

Złote Logo

W piątek, 23 stycznia 2015 r. odbyło się Spotkanie Noworoczne Starosty Wolsztyńskiego. Podczas uroczystej gali, zostały wręczone Nominacje i Nagrody Gospodarcze Starosty Wolsztyńskiego „ZŁOTE LOGO”. Nagrody wręczane są w dowód uznania gospodarczych osiągnięć oraz za wsparcie udzielone samorządom.


Więcej…

 

Znajdź na stronie

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2015-03-02
USD 3,7053 +0,20%
EUR 4,1559 +0,15%
CHF 3,8742 -0,45%
GBP 5,7134 +0,37%
Wspierane przez Money.pl
Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
2 marca 2015
Źródło: MeteoGroup