DZIŚ JEST: CZWARTEK, 2.07. 2015
PRZYŁĄCZ SIĘ
Reklama
Reklama

Sonda

Czy na terenie Gminy Przemęt powinna powstać farma elektorwni wiatrowych?
 
Czy coroczny Festyn Nad Jeziorem Przemęckim powinien wrócić do Wielenia?
 
Zrezygnował/zrezygnowała byś z dojazdu do pracy własnym samochodem gdyby transport publiczny PKP PKS był lepiej zorganizowany?
 
Która droga zasługuje waszym zdanie na miano najgorszej?
 

Zaadoptuj pieska

Jeśli właśnie zastanawiasz się nad nowym domownikiem i nie jest Ci obojętny los porzuconych zwierząt, Gmina Przemęt ma propozycję: nie kupuj – adoptuj!


Więcej…

 

Szlaki kajakowe znów niedrożne

Turystyczne perły regionu, czyli Konwaliowy Szlak Kajakowy oraz Pętla Cysterska już "tradycyjnie" w sezonie letnim nie nadają się do tego by pływać po nich kajakami albo w ogóle czymkolwiek na pewnych odcinkach, które rok w rok zarastają kanał i zawsze są to te same miejsca.


Więcej…

 

Mordobicie w Boszkowie

Początek wakacji, to jak zwykle początek licznych bójek w Boszkowie. Nie inaczej jest w tym roku. Leszczyńscy policjanci zatrzymali trzy osoby mające związek z udziałem w pobiciu dwóch młodych mężczyzn.


Więcej…

 

Wianki w Sławi

żród20.06.2015r. na plaży Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku odbyła się Noc Świętojańska. Program uroczystości był bogaty w wiele niespodzianek. Odbyły się takie konkursy jak: poszukiwanie kwiatu paproci, krzesanie ognia i na najciekawszy ekologiczny wianek sobótkowy.


Więcej…

 

Dachowanie na prostym odcinku drogi

Na drodze pomiędzy Przemętem a Sączkowem doszło do kolejnego wypadku. Tym razem obeszło się bez ofiar śmiertelnych.


Więcej…

 

Nocny pożar w Solcu Nowym

Minionej nocy z czwartku na piętek w Solcu Nowym wybuchł pożar. Do gaszenia zabudowań gospodarczych zadysponowano aż dziewięć jednostek straży pożarnej.


Więcej…

 

Bliźniaczki na medal

Podprowadzające Unii Leszno Karolina i Małgorzata Stanisławskie, które są jednocześnie instruktorki Mażoretek "Vena" przy Gminnym Ośrodku Kultury w Przemęcie osiągnęły kolejny sukces.


Więcej…

 

Bo jeździć to trzeba umieć

Wyjątkową niefrasobliwością „popisała” się rowerzystka, która w niedzielę 7 czerwca w godzinach wieczornych jadąc od strony centrum wsi, wysepkę przed rondem i samo rondo we Włoszakowicach objechał z lewej strony.


Więcej…

 

Śpiewać może każdy - Finał

Finał XV Festiwalu Piosenki „Śpiewać może każdy” rozpoczął się w niedzielę tj. 14 czerwca 2015r. na terenie Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie symbolicznym wypuszczeniem gołębi przez Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych- oddział w Sławie.


Więcej…

 

Policjanci z wizytą na festynie "Otwarta szkoła"

W sobotnie popołudnie 13 czerwca przy Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Przemęcie zorganizowano festyn dla uczniów tej placówki i ich rodziców. Pośród zaproszonych gości znaleźli się wolsztyńscy policjanci, którzy przeprowadzili akcję znakowania rowerów oraz zorganizowali konkurs sprawnościowy dla rowerzystów.


Więcej…

 

Kino Leszno

Znajdź na stronie

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2015-07-02
USD 3,7859 +0,62%
EUR 4,1935 +0,03%
CHF 3,9974 -0,31%
GBP 5,9063 +0,26%
Wspierane przez Money.pl
Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
2 lipca 2015
Źródło: MeteoGroup