DZIŚ JEST: PIĄTEK, 25.05. 2018
PRZYŁĄCZ SIĘ
Reklama
Reklama
Reklama

Sonda

Czy na terenie Gminy Przemęt powinna powstać farma elektorwni wiatrowych?
 
Która droga zasługuje waszym zdaniem na miano najgorszej?
 Mija rok, a wieża widokowa w Olejnicy nadal zamknięta

Od ponad roku na stronie internetowej Urzędu Gminy w Przemęcie widnieje komunikat "Uwaga! Wieża widokowa w Olejnicy jest zamknięta. Wejście zabronione!" i co dalej?


Więcej…

 

Nastolatka chciała popełnić samobójstwo, z pomocą przyszli policjanci

W sobotnie majówkowe popołudnie policjanci zostali zaalarmowani przez przebywającą za granicą mieszkankę gminy Przemęt o tym, że jej córka zapowiedziała popełnienie samobójstwa.


Zaloguj się, aby zobaczyć.

 

Zatrzymany z usiłowanie obcowania płciowego z nieletnią

Od informacji o możliwości popełnienia przestępstwa na tle seksualnym rozpoczęły się poniedziałkowe działania wolsztyńskich policjantów, których finałem okazało się zatrzymanie 49-letniego mieszkańca gminy Przemęt. Mężczyzna na jednym z portali internetowych umówił się z małoletnią proponując jej kontakt seksualny.


Więcej…

 

Kaszczor - Policja poszukuje złodziei jachtu.

W czwartek – 22 lutego – wolsztyńska jednostka policji powiadomiona została o kradzieży jachtu oraz przyczepy do jego transportu należących do mieszkańca Kaszczoru. Do zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek na terenie firmy pokrzywdzonego.


Więcej…

 

Odnalazł się Adrian Domagała

Policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Wolsztynie we współpracy z funkcjonariuszami KMP w Lesznie odnaleźli zaginionego Adriana Domagałę.


Więcej…

 

Zarzuty za przywłaszczenie i paserstwo telefonu

Zagubiony w listopadzie ubiegłego roku telefon trafił do rąk nastolatka z gminy Wielichowo. Mężczyzna skuszony atrakcyjną ceną kupił go wiedząc, że nie jest własnością sprzedających. W efekcie usłyszał zarzut zagrożony karą nawet pięcioletniego więzienia. Zarzuty przywłaszczenia cudzej rzeczy usłyszeli trzej kolejni młodzi mężczyźni.


Więcej…

 

Policjanci uratowali 69-letniego mężczyznę z Nowej Wsi

Determinacja funkcjonariuszy Posterunku Policji w Przemęcie przełożyła się na podjęcie działań, które prawdopodobnie uratowały życie mieszkańcowi Nowej Wsi. Niewidziany od kilkunastu dni mężczyzna znaleziony został w swoim domu w stanie zagrażającym jego życiu. Wezwany na miejsce lekarz w związku z podejrzeniem hipoglikemii zadecydował o przetransportowaniu nieprzytomnego mężczyzny do szpitala w Wolsztynie.


Więcej…

 

19-letni włamywacz zatrzymany

Sławscy kryminalni ustalili personalia i zatrzymali młodego mieszkańca powiatu głogowskiego, który na początku stycznia włamał się do domu letniskowego w Radzyniu. Wizytę rozpoczął wybiciem szyby w oknie.


Więcej…

 

Zdarzenie drogowe w Mochach

Wczoraj w Mochach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem kierujących ciężarową Scanią i Citroenem. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego skierowani na miejsce przez dyżurnego jednostki ustalili, że sprawcą jest kierujący pojazdem ciężarowym, który najechał na tył samochodu osobowego. Sprawca kolizji ukarany został mandatem karnym.


Więcej…

 

Starkowo - Zatrzymano sprawcę kradzieży w włamaniem

Przedstawieniem zarzutów skutkujących nawet wieloletnim więzieniem zakończyły się kilkumiesięczne działania wolsztyńskich policjantów prowadzone w sprawie kradzieży z włamaniem do domku letniskowego w Starkowie.


Więcej…

 

Kino Leszno

Reklama
Reklama
Reklama

Znajdź na stronie

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2018-05-24
USD 3,6590 -0,28%
EUR 4,2953 -0,20%
CHF 3,6890 -0,32%
GBP 4,9056 +0,04%
Wspierane przez Money.pl
Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
25 maja 2018
Źródło: MeteoGroup