DZIŚ JEST: CZWARTEK, 23.03. 2017
PRZYŁĄCZ SIĘ
Reklama
Reklama

Sonda

Czy na terenie Gminy Przemęt powinna powstać farma elektorwni wiatrowych?
 
Która droga zasługuje waszym zdaniem na miano najgorszej?
 

Pościg w Mochach

Skrajną nieodpowiedzialnością popisał się wczoraj jeden z mieszkańców Kaszczoru, który próbując uniknąć policyjnej kontroli zaczął uciekać. Pościg nie trwał długo bo niebawem uciekinier zakończył szaleńczą jazdę po za droga.


Więcej…

 

Amator damskich torebek zatrzymany

Policjanci Wydziału Kryminalnego w Kościanie zatrzymali 25-letniego mieszkańca gm. Śmigiel, który w lutym na jednej z głównych ulic w Śmiglu ukradł torebkę na szkodę mieszkanki tej miejscowości. Mężczyzna już usłyszał zarzuty.


Więcej…

 

Wywrócona przyczepa i 1000 zł mandatu

Do groźnego zdarzenia doszło wczoraj na ul. Wiejskiej w Błotnicy. Kierujący ciągnikiem rolniczym mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków drogowych i doprowadził, do wywrócenia przyczepy, na której przewoził drewno.


Więcej…

 

Metanol przyczyną zgonu

Do szpitala w Grodzisku Wielkopolskim trafił mieszkaniec gminy Wielichowo z podejrzeniem zatrucia alkoholem metylowym. Mężczyzna w godzinach wieczornych zmarł. Grodziscy policjanci w związku z tą sprawą zatrzymali łącznie 3 osoby oraz zabezpieczyli 65 butelek szklanych z zawartością alkoholu niewiadomego pochodzenia.


Więcej…

 

Oszustwo na "wolontariusza"

Policjanci Posterunku Policji w Przemęcie ustalili sprawcę oszustwa, do którego doszło na terenie tej miejscowości w październiku ubiegłego roku. Z informacji, jakie podczas służby uzyskali mundurowi wynikało, że jeden z mieszkańców Moch deklarując zbiórkę na cele charytatywne wyłudził pieniądze od co najmniej pięciu osób.


Więcej…

 

Papierosy i alkohol bez akcyzy

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn powiązanych z przestępczością gospodarczą. To 52-letni mieszkańcy gminy Włoszakowice i Leszna. Podczas przeszukań pomieszczeń zajmowanych przez zatrzymanych policjanci znaleźli blisko dwa tysiące litrów alkoholu oraz pięć i pół tysiąca paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy.


Więcej…

 

Prawo jazdy - Trudno uzyskać, łatwo stracić

Obowiązujące od ubiegłego roku zaostrzone przepisy ruchu drogowego powodują, że osoby przekraczające dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym powyżej 50 km/h tracą na 3 miesiące uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi. Do tego typu zdarzenia doszło w ubiegły wtorek w Kaszczorze.


Więcej…

 

Złodziejski duet z Kluczewa

W ubiegłym tygodniu policjanci z Przemętu przesłuchali w charakterze podejrzanych dwoje mieszkańców Kluczewa. Mundurowi przedstawili mężczyźnie zarzut kradzieży aluminiowych elementów systemu wentylacji, natomiast kobiecie pomocy w jego sprzedaży w skupie złomu.


Więcej…

 

Warunki na drogach sprzyjają,... stłuczkom

Od paru dni na drogach gminnych i powiatowych zalega ubity śnieg, właściwie to już bardziej lód, a i czarny asfalt o tej porze roku może być zdradliwi bo po prostu oblodzony. Nieco lepiej jest na drodze wojewódzkiej 305, ale jest stan pozostawia wiele do życzenia. Skutek dla wielu kierowców jest odczuwalny niemal natychmiast a niekiedy bolesny nie tylko dla portfela.


Więcej…

 

Ukradł latem, odpowie zimą

Funkcjonariusze Posterunku Policji z Przemętu ustalili w ubiegłym tygodniu sprawcę kradzieży głośnika bezprzewodowego, do której doszło w sierpniu ubiegłego roku w Wieleniu.


Więcej…

 

Reklama
Reklama
Reklama

Znajdź na stronie

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2017-03-22
USD 3,9731 +0,58%
EUR 4,2855 +0,52%
CHF 4,0001 +0,83%
GBP 4,9518 +0,64%
Wspierane przez Money.pl
Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
23 marca 2017
Źródło: MeteoGroup