DZIŚ JEST: PIĄTEK, 9.10. 2015
PRZYŁĄCZ SIĘ
Reklama
Reklama

Sonda

Czy na terenie Gminy Przemęt powinna powstać farma elektorwni wiatrowych?
 
Czy coroczny Festyn Nad Jeziorem Przemęckim powinien wrócić do Wielenia?
 
Zrezygnował/zrezygnowała byś z dojazdu do pracy własnym samochodem gdyby transport publiczny PKP PKS był lepiej zorganizowany?
 
Która droga zasługuje waszym zdanie na miano najgorszej?
 

Całe osiedle domków letniskowych do rozbiórki

W 2003 roku w prasie ukazało się ogłoszenie Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej w Przemęcie oferujące działki nad jeziorem Błotnickim w Perkowie. Ponad setka osób kuszona wizją wypoczywania nad jeziorem skorzystała z tej oferty.


Więcej…

 

Wygraj Szansę

W piątek 2 października 2015r. w Domu Kultury w Sławie odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiego Programu ,,Wygraj Szansę".


Więcej…

 

25 lat firmy Łabimex

Firma Łabimex, producent przetworów spożywczych będąca jednocześnie jeden z wiodących i największych zakładów pracy w Gminie Przemęt świętowała swoje 25-lecie istnienia.


Więcej…

 

Zakończył sezon motocyklowy na amen

W niedzielne popołudnie na drodze krajowej 32 pomiędzy miejscowościami Rakoniewice- Ruchocice doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W wyniku poniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniósł 25 letni motocyklista.


Więcej…

 

Pożar w Osłoninie

Wczoraj późnym popołudnie około godziny 18:30 w Osłoninie na tzw. Dolarowie wybuchł pożar części motoryzacyjnych.


Więcej…

 

Policjanci zatrzymali złodzieja zabytkowych kotłów

W ubiegłym tygodniu policjanci Posterunku Policji z Przemętu skierowali do Sądu Rejonowego w Wolsztynie materiały w sprawie kradzieży zabytkowych, mosiężnych kotłów perkusyjnych, których właścicielem była Parafia rzymsko-katolicka w Przemęcie. Mundurowi doprowadzili w ten sposób do finału prowadzone w tej sprawie śledztwo, prowadzone od początku września.


Więcej…

 

Wielkie Zadanie


 

Ponad 100 km/h w terenie zabudowanym

W miniony weekend policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali dwóch kierowców jadących przez Mochy i Wroniawy z prędkością ponad 100 km/h. Brawura za kierownicą przełożyła się na zatrzymanie w obu przypadkach praw jazdy.


Więcej…

 

Koncert Małgorzaty Ostrowskiej

W minioną sobotę 12 września w Przemęcie odbył się kolejny Średniowieczny Jarmark Cysterski. Jarmark jak jarmark jest przewidywalny jak dożynki czy zawody strażackie, zawiera te same stałe punkty i praktycznie jedyną rzeczą która się zmienia to wieczorny koncert.


Więcej…

 

Zderzenie dwóch aut

W miniony piątek 4 września na drodze między Sączkowem a Przemętem około godziny 17:00 doszło do kolejnego w tym roku wypadku drogowego.


Więcej…

 

Kino Leszno

Znajdź na stronie

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2015-10-08
USD 3,7543 -0,16%
EUR 4,2405 +0,31%
CHF 3,8772 -0,25%
GBP 5,7553 +0,05%
Wspierane przez Money.pl
Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
9 października 2015
Źródło: MeteoGroup